Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Stengiamės nuolat gerinti jų kokybę ir pacientų aptarnavimo kultūrą.
Visi tinklalapyje pateikti atsiliepimai yra tikri. Atsiliepimus pateikusių pacientų, klientų, lankytojų vardai ir pavardės Hila yra žinomi, tačiau, vykdant galiojančių įstatymų reikalavimus, atsiliepimai yra nuasmeninti.

Sužinokite, ką mano kiti pacientai

Med.dr. Gutauskas Marijus Kraujagyslių chirurgas
30 metų atgal angiochirurgas Gutauskas išgelbėjo man gyvybę. Aš buvau paauglė ir staiga atsidūriau Antakalnio Klinikose vemdama krauju. Chirurgas Gutauskas nustatė diagnozę ir mane operavo. Nesvarbu, kad mano kūnas supjaustytas, bet as gyva. Nežinau, kaip atsidėkoti Daktarui! Aš ilgai gyvenau JK ir neseniai grįžau į Lietuvą ir labai norėčiau užsiregistruoti konsultacijai pas angiochirurgą Marijų Gutauską.

R.K.

Med.dr. Gutauskas Marijus Kraujagyslių chirurgas
Labai dėkinga gydytojui Kraujagyslių chirurgui Marijui Gutauskui. už vizitą. Labai geras gydytojas, geras kompetetingas specialistas malonus žmogus.
Dėkui Jam. Kad daugiau būtų tokių gydytojų Lietuvoje.

G.M.

Med.dr. Gutauskas Marijus Kraujagyslių chirurgas
Nuostabus gydytojas, savo srities ekspertas. Panevėžio ligoninėje močiutei norėjo nupjauti koją, tačiau gydytojas Gutauskas išoperavo dar 2 kartus ir močiutė pragyveno dar 5 metus su savo kojomis. Pagarba ir didžiausias AČIŪ!

I.