Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Stengiamės nuolat gerinti jų kokybę ir pacientų aptarnavimo kultūrą.
Visi tinklalapyje pateikti atsiliepimai yra tikri. Atsiliepimus pateikusių pacientų, klientų, lankytojų vardai ir pavardės Hila yra žinomi, tačiau, vykdant galiojančių įstatymų reikalavimus, atsiliepimai yra nuasmeninti.

Sužinokite, ką mano kiti pacientai

Prof. hab. med.dr. Mameniškienė Rūta Neurologas
Liga užtiko netikėtai, o ją išgydyti sudėtinga. Prieš keletą metų man sutriko atmintis, o po to praradau ir sąmonę. Žinojom, kad Lietuvoje yra nuostabių gydytojų ir pas juos kreipėmės pagalbos. Viena iš tokių gydytojų – neurologė, profesorė, medicinos mokslų daktarė Rūta Mameniškienė. Ji asmeniškai man parinko gydymo metodiką ir nuramino, kad atmintis sugrįš ir vaistų pagalba epilepsija bus kontroliuojama.
Turiu pasidžiaugti - atmintis sugrįžo ir jau virš penkių metų nesikartoja epilepsiniai priepuoliai. Dėkoju profesorei medicinos daktarei gerb. Rūtai Mameniškienei už profesionalumą, atsidavimą savo profesijai ir linkiu jai stiprios sveikatos ir toliau dalintis savo patirtimi
Dėkoju ir Medicinos diagnostikos ir gydymo centrui už gydytojų profesionalumą. Šio centro gydytojai man atliko keletą chirurginių operacijų ir išgydė ir nuo kitų ligų.
Laimutis Regelskis, Vilnius

L.

Prof. hab. med.dr. Mameniškienė Rūta Neurologas
dėkinga, kad dirba tokie puikūs gydytojai, kaip Mameniškienė.

G.M.