2022 05 25

Jau šį sekmadienį susitikime WE RUN VILNIUS bėgimo renginyje

Jau si sekmadieni susitikime WE RUN VILNIUS begimo renginyje

Jau šį sekmadienį susitikime WE RUN VILNIUS bėgimo renginyje!

Mes – Medicinos diagnostikos ir gydymo centras – rūpinsimės renginio dalyvių sveikata ir pristatysime itin laukiamą šių metų naujieną.

Jau visai netrukus, Lvovo g. 101 (Park Town verslo centras) duris atvers naujasis mūsų padalinys – Reabilitacijos ir sporto medicinos centras.

STENDAS NR. 22, Katedros aikštė

Medicinos diagnostikos ir gydymo centro komanda lauks Jūsų stende Nr. 22, kuriame kartu su patyrusiais kineziterapeutais ne tik išbandysite inovatyvias priemones prieš ir po bėgimo, bet ir galėsite laimėti individualią kineziterapeuto konsultaciją bei 3D judesio analizės tyrimą

Mūsų Reabilitacijos ir sporto medicinos centro specialistai Jūsų visuomet laukia V. Grybo g., o netrukus ir naujame padalinyje Lvovo g. 101, kuriame padės:

  • reabilituotis patyrus traumą;
  • įveikti nugaros ir kaklo skausmą;
  • pasiruošti mėgstamos sporto veiklos sezonui;
  • reabilituotis esant vaikų sutrikimams.

Patyrusių profesionalų komanda centre taiko mokslo pagrįstas ir pasaulyje pripažintas gydymo metodikas – Mulligan, McKenzie, Meitlando, Cyriax – ir aiškų gydymo standartą, kuris remiasi funkcinės reabilitacijos principais.

Be to, naujame padalinyje Lvovo g. 101 turėsite galimybę išbandyti analogų Vilniuje neturinčią judesio diagnostikos įrangą ir naujausius funkcinės reabilitacijos principus – gydymą judesiu, laikantis kompleksinio požiūrio į visą žmogaus kūną.

Pasirūpinkite savo sveikata!

Dalintis