2023 10 02

Medicinos diagnostikos ir gydymo centras tampa Hila

Naujas Pavadinimas web

Viena pirmųjų Lietuvoje privačios medicinos klinikų, įkurta Vilniuje V. Grybo g. skelbia apie naują savo istorijos etapą. Nuo šiol šalyje gerai žinomas Medicinos diagnostikos ir gydymo centras paslaugas teiks nauju vardu – Hila. 

Šiandien Hila yra viena iš didžiausių ir bene daugiausiai sveikatos priežiūros paslaugų teikianti privati medicinos įstaiga Lietuvoje. Joje pacientams teikiama daugiau nei 2000 diagnostikos ir gydymo paslaugų – nuo profilaktinio sveikatos patikrinimo iki dienos chirurgijos operacijų ir reabilitacijos.

Šiais metais įkurti dar du padaliniai Vilniaus Lvivo gatvėje ir Laisvės prospekte.

„Klientų pasitikėjimas skatina mus nuolat augti ir tobulėti. Investuojame į modernią medicinos įrangą ir inovatyvius gydymo metodus, į komandą pritraukiame geriausius savo sričių specialistus. Visa tai  paskatino priimti sprendimą atnaujinti pavadinimą, kuris nuo šiol, tikime, tik dar geriau reprezentuos mūsų veiklą ir pagrindinę misiją – padėti žmonėms būti sveikiems, o susirgus greičiau pasveikti“, – sako įmonės vadovas Deividas Praspaliauskas.

Pavadinimas Hila kildinamas iš įvairių senovės kalbų, kuriose yra siejamas su gerumu, šviesa, išmintimi. Šiuolaikinėje kalboje šio žodžio sąskambis glaudžiai siejamas su anglišku žodžiu heal – išgyti, pasveikti. Medicinoje, lotynų kalba hila reiškia ir „vartus“, kuriuose susijungia kraujagyslės ir nervai. Tašką, kuriame prasideda gyvybė.

„Aptardami naująjį pavadinimą su kolegomis vieningai sutikome, kad jis labai tinka. Mūsų specialistų komanda kartais net ir sudėtingame ligos kelyje pacientui yra tarsi šviesos spindulys, padedantis greičiau atkurti sveikatą“, – naująjį centro pavadinimą aiškina Hila vadovas. 

Atnaujinęs pavadinimą Hila diagnostikos ir gydymo centras pacientus priima įprastai. Visos suplanuotos konsultacijos ir tyrimai pacientams teikiami numatytu laiku. Pacientams dėl to imtis papildomų veiksmų nereikia.

Pavadinimą atnaujinęs Hila diagnostikos ir gydymo centras savo veiklą pradėjo prieš trisdešimt metų. Pirmasis jo padalinys įkurtas Vilniuje, V. Grybo gatvėje ir buvo pirmasis tokio plataus profilio paslaugas teikiantis privatus medicinos centras šalyje.

Šiandien Hila diagnostikos ir gydymo centre  dirba beveik 600 darbuotojų, iš kurių beveik 500 medicinos specialistų, daugiau nei 50 skirtingų specialybių gydytojų: šeimos gydytojai, akušeriai-ginekologai, ortopedai-traumatologai, oftalmologai, sporto medicinos gydytojai ir kiti.

Hila padaliniai įsikūrę V. Grybo g. 32A, Laisvės pr. 10A ir Lvivo g. 101, Vilniuje.

Dalintis