2011 11 15

Hila paminėta Diabeto diena

2011 11 15

Medicinos diagnostikos ir gydymo centre lapkričio 8-10 dienomis tradiciškai buvo paminėta Pasaulinė diabeto diena. Visiems norintiems buvo teikiama informacija apie diabetą, nemokamai atliekami profilaktiniai gliukozės kiekio kraujyje tyrimai. Iš 130-ies atlikusiųjų tyrimą beveik 16 proc. nustatytas padidėjęs gliukozės kiekis kraujyje. Tai rodo, kad pacientas jau serga arba gali susirgti cukriniu diabetu.

„Diabetas - neišgydoma liga. Susirgus svarbiausia išmokti tinkamai ją kontroliuoti ir sumažinti komplikacijų pavojų. Todėl mūsų Centro gydytojų ir viso personalo pareiga  - išmokyti sergantįjį tinkamai nustatyti gliukozės kiekį kraujyje, apskaičiuoti suvartotą angliavandenių kiekį, suvokti tinkamos diabeto kontrolės svarbą", - sako Medicinos diagnostikos ir gydymo centro vidaus ligų gydytoja endokrinologė Irena Degutienė.

Visi Centre besigydantys diabetikai aprūpinami aparatais gliukozės kiekiui kraujyje matuoti. Ligonį gydo visi reikiami specialistai: endokrinologas, Diabeto mokyklos personalas, psichoterapeutas, kineziterapeutas ir kt. gydytojai, jeigu to reikia sėkmingai diabeto kontrolei.

Medicinos diagnostikos ir gydymo centre veikiančioje Diabeto mokykloje visi norintieji gali gauti išsamią informaciją apie diabetą ir jo kontrolę.

Šiandien gliukozės kiekį kraujyje bus galima išsitirti Žemaičių klube, esančiame Vilniaus g. 39/6, Vilniuje nuo 17 iki18 val. 

Akcijos partneriai: UAB „Roche Lietuva" ir „Abbott Laboratories S.A." atstovybė.

Dalintis
Nepraleiskite mūsų naujienų ir akcijų!

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams.