Radziunas Gintautas Endoskopuotojas

Med.dr.

Radžiūnas Gintautas

Koloproktologai, Endoskopuotojai, Abdominaliniai (pilvo) chirurgai

Kalbos
lietuvių
anglų
rusų
Darbo laikas
II 8.00-13.00 val.
III 13.00-18.30 val.
IV 8.00-18.30 val.
V 8.00-14.00 val.

nuo 1987 m.

profesinė patirtis

30 000+

endoskopinių procedūrų

10 000+

koloproktologinių procedūrų

Dėmesio! Tyrimams su nejautra prašome registruotis telefonu +370 698 00000.

Atlieka visas endoskopines procedūras – kolonoskopiją, gastroskopiją, rektoskopija, sigmoidoskopija, kapsulinę endoskopiją ir visas koloproktologines procedūras, konsultuoja dėl pilvo ligų.
Vienas labiausiai patyrusių savo srities specialistų Lietuvoje.

Gydytojas turi sukaupęs didžiulę praktinę patirtį dirbdamas vienoje didžiausių Lietuvos Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikose, anksčiau – Nacionaliniame vėžio institute. Stažavosi Korėjoje, Olandijoje, JAV, Lenkijoje, Vengrijoje, Danijoje, Vokietijoje.

Yra publikavęs dešimtis mokslinių straipsnių endoskopinėmis ir koloproktologinėmis temomis.

Pacientai apie gydytoją

O.K.
Med.dr. Gintautas Radžiūnas - nuostabus gydytojas, puikus savo srities žinovas. Konkretus, pozityvus, lengvai bendraujantis, sugebantis išsklaidyti paciento nuogąstavimus. Prieš metus kolonoskopijos metu man buvo pašalintas labai didelis polipas - jį gydytojas sugebėjo suskaidyti dalimis, išvengiau...
Skaityti visą atsiliepimą
N.
Labai norėčiau padėkoti gerbiamam med. Dr. Gintautui Radžiūnui ir jo personalui. Kolonoskopija atlikta, polipas pašalintas, tačiau liko geras, didžiulio dėkingumo jausmas. Ačiū Jums labai, labai.
R.I.
Gydytojas GINTAUTAS - geriausias profesionalas, kuriuo pasitikiu ir dėkoju už atliktus tyrimus, už dėmesingumą, už supratimą ir pagalbą mano nelengvoje bendroje situacijoje, PUIKUS PROFESIONALAS-toks yra GYDYTOJAS GINTAUTAS RADŽIŪNAS. AČIŪ. ,aciu,aciu.
O.R.
Gintautas Radžiūnas - gydytojas vertas didžiausios pagarbos, puikiai išmanantis ne tik mediciną, bet ir bendravimo psichologiją su pacientu. Labai dėkoju už puikiai atliktą darbą. Baigėsi mano problemos. Linkiu gydytojui sėkmės, sveikatos ir darbingų metų.
O.K.
Pats geriausias proktologas! Gydytojas man pašalino netaisyklingos formos ir gana didelį polypą, viską atliko super profesionaliai. Po procedūros labai jautriai ir žmogiškai pakonsultavo. Didžiulis ačiū Jums ir su Jumis dirbusiems, esate puiki komanda! Nejautra buvo taip pat labai lengva...
Skaityti visą atsiliepimą
N.J.
Gydytojas, kuris atsako į visus kilusius klausimus išsamiai, suprantamai ir maloniai. Skiria klientui dėmėsio tiek, kiek reikia, nors darbo krūvis šiuo metu tikrai matosi, kad labai didelis. Dariausi kelias procedūras kolonoskopiją ir hemarojaus gydymą žiedais. Visomis padarytomis procedūromis esu...
Skaityti visą atsiliepimą
A.Z.
Nuoširdžiai dėkoju med. m. dr. Gintautui Radžiūnui ir jo komandai už profesionaliai ir jautriai atliktą kolonoskopiją. Jūsų darbą vertinu aukščiausiu balu. Gintautas Radžiūnas atidus, malonus, nuoširdus ir gerai išmanantis savo darbą gydytojas. Ačiū Jums už gerą apžiūrą, patarimus ir dėmesį.
G.Ž.
Nuoširdžiai dėkoju gydytojui med. m. dr. Gintautui Radžiūnui ir jo komandai (gyd. R. Mačiulytei, p. Gražinai, seselei) už profesionalią ir jautriai atliktą kolonoskopiją. Jų darbą galiu įvertinti vieninteliu žodžiu - "HARMONINGA". Pagarbiai, Gerardas Žalėnas
G.Ž.
Nuoširdžiai dėkoju gydytojui med. m. dr. Gintautui Radžiūnui ir jo komandai (gyd. R. Mačiulytei, p. Gražinai, seselei) už profesionalią ir jautriai atliktą kolonoskopiją. Jų darbą galiu įvertinti vieninteliu žodžiu - "HARMONINGA". Pagarbiai, Gerardas Žalėnas
S.Š.
Ačiū už gerą apžiūrą, nustatytą ligą, patarimus kur toliau kreiptis, už nuoširdų bendravimą, už dėmesį pacientui. Gražių Jums švenčių, sveikatos.
V.P.
Man labai patiko, malonus bendravimas su pacientaus, gydytojas viską po procedūros paaiškino, nereikia ilgai laukti, čia lankiausi tik antrą kartą ir abu kartus man labai padėjo, smagu kaip labai nerimauji dėl sveikatos ir tau nereikia laukti 2 mėn. Esu dėkinga.
J.G.
Noriu padėkoti gydytojui G. Radžiūnui už profesionaliai atliktą kolonoskopijos tyrimą, už geranoriškumą, pagarbą, dėmesingumą. Ačiū.
G.Š.
Noriu labai padėkoti gydytojui Gintautui Radžiūnui ir skyriuje dirbantiems specialistams už man atliktą tyrimą. Gydytojas – profesionalas iš didžiosios raidės, mokantis bendrauti su pacientais, malonus. Labai labai Jums ačiū. Sėkmės tolimesniame, labai atsakingame darbe.

Gerardas iš Rokiškio
Skaityti visą atsiliepimą
A.V.
Nuoširdžiai dėkoju gydytojui G. Radžiūnui už profesionaliai atliktą kolonoskopijos tyrimą, už atidumą ir nuoširdumą savo pacientams. Taip pat dėkoju seselėms už jų gerumą ir kruopštų darbą.
Su pagarba, Anelė Vikanis.
E.D.
Nuoširdžiai sveikinu Jus ir Jūsų komanda su Naujais metais ir noriu padėkoti už Jūsų profesionaluma, geraširdiškumą ir pagarbą savo pacientams.
Didžiuojuos, kad mūsų šalyje dirba tokie žmonės.
Ačiū Jums už žmogiškumą.
Sėkmės Jums, sveikatos ir neišsenkamos energijos Naujaisias Metais!!!

Biografija

1986 m. su pagyrimu baigtas Vilniaus universitetas, Medicinos fakultetas, Gydomosios medicinos pecialybė.

1987 m. Vilniaus universitetas, Medicinos fakultetas, Chirurgijos internatūra.

2003 m. apginta medicinos mokslų daktaro disertacija „Endoskopinis tulžies latakų stentavimas gydant mechaninę geltą.“

Gydytojo darbo patirtis nuo 1987 m.

Nuo 1995 m. - iki dabar Medicinos diagnostikos ir gydymo centras, Endoskopijų centro vadovas, abdominalinis chirurgas, gydytojas endoskopuotojas, koloproktologas.

Nuo 2013 m. - iki dabar VšĮ Vilniaus universiteto ligoninės (VUL) Santaros klinikos, gydytojas endoskopuotojas.

2012-2019 m. VšĮ Nacionalinis vėžio institutas, gydytojas endoskopuotojas.

1987-2013 m. VšĮ Vilniaus universiteto ligoninės (VUL) Santaros klinikos, Centro filialas, gydytojas chirurgas, endoskopuotojas.

Abdominalinės chirurgijos gydytojo licencija.

Gydytojo endoskopuotojo sertifikatas.

Gydytojo koloproktologo sertifikatas.

Stažuotės:

2017 m. Endoskopija, koloproktologija Catholic University of Korea St.Vincent's Hospital, Suwon, Korėja.

2013 m. Advanced Therapeutic Endoscopy Live porcine model Hands-on EMR and ESD workshop, Rotterdam, the Netherlands.

2013 m. Endoscopic management of GI Tract Bleeding, Bialystok, Lenkija.

2010 m. Endoskopija Mayo Clinic, Rochester, Minnesota, JAV.

2003 m. 13 d., sritis: Endoskopija, koloproktologija, Szeged universitetinė ligoninė, Szeged, Vengrija.

2000 m. 4 d., sritis: Endoskopija, koloproktologija, Hvidovre universitetinė ligoninė, Kopenhaga, Danija.

1999 m. 10 d., sritis: Chirurgija, endoskopija. Vieta: Hvidovre universitetinė ligoninė, Kopenhaga, Danija.

1998 m. 9 d., sritis: Koloproktologija, Maingau – Krankenhaus, Frankfurtas, Vokietija.

1992 m. 1 mėn., sritis: Chirurgija, endoskopija, Hillerod miesto ligoninė, Danija.

Dalyvavimas tarptautinėse konferencijose, mokymo kursuose:

2006 m. 3 d., Intestinal disease meeting Berlin: Falk Symposium 152 Endoscopy, 2006 - Update and Live Demonstration, Falk Symposium 153 Immunoregulation in Inflammatory Bowel Diseases - Current Understanding and Innovation. Berlynas, Vokietija.

2005 m. 3 d., Falk Symposium 149 Highlights in Gastrointestinal Oncology. Falk Symposium 150 Disease Progression and Disease Prevention in Hepatology and Gastroenterology. Berlynas, Vokietija.

2005 m. 1 d., Falk Symposium 147 Colitis: Diagnosis and Therapeutic Strategies. Birmingamas, Jungtinė Karalystė.

2002 m. 4 d., 10th United European Gastroenterology Week "UEGW 2002", Ženeva, Šveicarija.

2002 m. 2 d., 7th Central European Congress of Coloproctology and Viscerosynthesis, Kaunas, Lietuva.

2001 m. 3 d., 60-yj Jubileuszowyj Zjezdz Towarzystwa Chirurgow Polskich w Warszawe, Varšuva, Lenkija.

2001 m. 2 d., Gastroenterology and Endotherapy: XIXth European Workshop, Bruselis, Belgija.

1996 m. 1 d., tarptautinis simpoziumas „Tulžies pūslės ir latakų chirurgija”, Vilnius, Lietuva.

1995 m. 4 d., 4th United European Gastroenterology Week, Berlynas, Vokietija.

1987-1991 m. Vilniaus medicinos mokykla, chirurgijos dėstytojas.

Moksliniai straipsniai:

Radžiūnas G., Kildušienė I., Stanaitis J, Krasauskas A., Samalavičius N.E.. Endoskopinis virškinamojo trakto fistulių, perforacijų ir anastomozių nepakankamumo gydymas naudojant OTSC kabutę (OVESCO). Lietuvos Chirurgija, 2014, 13 (2), p. 98–1032.

Samalavicius N.E., Kazanavicius D., Lunevicius R., Poskus T., Valantinas J., Stanaitis J., Grigaliunas A., Gradauskas

A., Venskutonis D., Samuolis R., Sniuolis P., Gajauskas M., Kaselis N., Leipus R., Radziunas G. Incidence, risk, management, and outcomes of iatrogenic full-thickness large bowel injury associated with 56,882 colonoscopies in 14 Lithuanian hospitals. Surg Endosc. 2013 May;27(5):1628-35.

Mašalaitė L., Poškus T., Radžiūnas G., Valantinas J.. Ūminis pankreatitas - dažniausia endoskopinės retrogradinės cholangiopankreatografijos komplikacija // Lietuvos chirurgija. 2008, t. 6(1), p. 41-53.

Kervys L., Samalavičius N.E., Jagelavičius J., Poškus T., Radžiūnas G.. Prevencinė ileostoma storosios žarnos chirurgijoje // Sveikatos mokslai 2006, Nr. 1-2, p.120-123.

Samalavičius N.E. , Radžiūnas G., Poškus T. Tiesiosios žarnos pilno storio lopo patraukimo operacija gydant suprasfinkterinę fistula-in-ano: dviejų atvejų analiz // Sveikatos mokslai 2006, Nr. 1-2, p. 117-119.

Radžiūnas G., Dagytė G., Samalavičius N.E. Lėtinio pankreatito ir kasos pseudocistų endoskopinio gydymo ankstyvieji rezultatai // Lietuvos Chirurgija, 2004; 2 (4): 271-278.

Poškus T., Samalavičius N.E., Drąsutis R., Radžiūnas G., Vaitkus A., Songaila A. Užpakalinis tarpvietės blokas operuojant išangę ir tiesiąją žarną // Lietuvos Chirurgija, 2003; 1(3): 266-270.

Samalavičius N.E., Poškus T., Jagelavičius Ž., Kervys L., Vaitkus A., Radžiūnas G. Atokūs rezultatai po hemorojaus, ūminio paraproktito ir išangės įplėšos chirurginio gydymo // Sveikatos Mokslai, 2003; 14 (2): 86-89.

Radžiūnas G., Gudas T., Kurtinaitis J., Samalavičius N.E., Drąsutis R.K. Ankstyvos endoskopinio tulžies latakų stentavimo komplikacijos gydant piktybinio naviko sukeltą mechaninę geltą // Sveikatos mokslai, 2003; 13 (1): 77-80.

Radžiūnas G., Gudas T., Kurtinaitis J., Samalavičius N.E., Drąsutis R.K. Endoskopinis tulžies latakų stentavimas gydant nepiktybinius susirgimus // Medicinos teorija ir praktika, 2002; 3: 202-205.

Pranešimai:

Radžiūnas G., Poškus T., Samalavičius N.E. „Endoscopic treatment of chronic pancreatitis and pancreatic pseudocyst: Early results of 50 cases“. Falk Symposium 152 Endoscopy 2006 - Update and Live Demonstration, Berlynas, Vokietija, 2006 m. (stendinis pranešimas).

Radžiūnas G. Ankstyvi endoskopinio lėtinio pankreatito gydymo rezultatai. Konferencija „Lietuvos gastroenterologija ir hepatologija - 2003”, Vilnius, 2003 m..

Radžiūnas G., Poškus T., Samalavičius N. E. Hemorojaus gydymas guminių žiedų ligatūromis: atokūs rezultatai. Panešimas konferencijoje „Koloproktologijos ruduo 2003”, Vilnius, 2003 m..

Radžiūnas G., Gudas T., Kurtinaitis J., Samalavičius N.E, Drąsutis R.K. „Early complications of endoscopic biliary stenting in malignant stenosis of the bile duct“. 10th United European Gastroenterology Week „UEGW 2002", Ženeva, Šveicarija 2002 m. (stendinis pranešimas).

Radžiūnas „G. Pruritus ani.“ 7th Central European Congress of Coloproctology and Viscerosynthesis, Kaunas, Lietuva, 2002 m. (stendinis pranešimas).

Radžiūnas G. „Išangės įplėšos gydymas nitrolingvaliu“. Pranešimas IV Lietuvos koloproktologų suvažiavime „Storosios žarnos ir tarpvietės chirurgija”, Klaipėda, Lietuva, 2002 m..

Radžiūnas G. „Išangės niežulys“. Pranešimas tarptautinėje konferencijoje „Koloproktologija“, Vilnius, 2001 m.

Radžiūnas G. „Nauji endoskopiniai gastroezofaginio refliukso ligos gydymo būdai“. Pranešimas konferencijoje „Tarpdisciplininė tema: gastroezofaginio refliukso liga“, Vilnius, 2001 m.

Radžiūnas G. „Tulžies latakų stentavimas gydant mechaninę geltą“. Pranešimas Vilniaus chirurgų draugijoje, Vilnius, 2001 m.

Radžiūnas G. „Biliary stenting in malignant obstruction of bile duct“. 3-rd Baltic Endoscopy Workshop and 1-st Scientific Conference of the Baltic States, Vilnius, 2001 m.

Vilniaus chirurgų draugijos narys

Lietuvos gastroenterologų draugijos narys

Lietuvos koloproktologų draugijos narys

Lietuvos endoskopuotojų draugijos narys

Dviračių sportas

Asmeninis med.dr. G.Radžiūno interneto puslapis www.hemorojus.com

Neatidėliokite svarbių sprendimų, rūpinkitės savimi!

Registruokitės apžiūrai

Mediateka

Gaukite mūsų naujienas ir akcijų pasiūlymus!

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams