Reabilitacija

Rheabilitatio (lot.) reiškia „atgavimas“

Decoration
Decoration
Decoration
Decoration

Rheabilitatio (lot.) reiškia „atgavimas“.

Medicininė reabilitacija – kompleksinis medicininių reabilitacijos priemonių (fizioterapijos, kineziterapijos, ergoterapijos, ortopedinių ir techninės pagalbos priemonių, psichologinės pagalbos, gydymo vaistais, pacientų ir jų artimųjų mokymo, gydymo dieta ir kt.) taikymas siekiant kuo labiau sugrąžinti sutrikusias funkcijas, esant negrįžtamiems pakitimams, – jas kompensuoti arba palaikyti pasiektą funkcinio pajėgumo lygį.

Taigi reabilitacijos požiūris į žmogų yra holistinis – reabilituojamas ne organas, organų sistema, bet sergantis žmogus.

Reabilitaciją vykdo reabilitacijos specialistų komanda, kurią suburia ir jai vadovauja fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas (FMR).

Hila FMR gydytojas įvertins ligonio funkcinę būklę ir sudarys individualią reabilitacijos programą. Esant poreikiui FMR gydytojas gali tartis su kitų Hila dirbančių specializacijų gydytojais.

Reabilitacijos programa pradedama taikyti nuo pat susirgimo ar traumos pradžios, ūminiu bei poūmiu ligos ar traumos laikotarpiu kartu su kitų specialistų paskirtu gydymu, vaistais, o kai kuriais atvejais ir kaip alternatyvus nemedikamentinis gydymas.

Tiksliai FMR gydytojo parinktos reabilitacijos priemonės padeda atkurti organizmo funkcijas ir yra daugelio vidaus, judamojo aparato, nervų, chirurginių ligų, traumų, operacijų (sąnarių, kraujagyslių, kaulų lūžimų, kt.), persirgto insulto, infarkto, įvairios kilmės nugaros skausmų, netaisyklingos laikysenos padarinių kompleksinė gydymo dalis, taikomos  lėtinėmis ligomis sergančių pacientų būklei gerinti, paūmėjimams išvengti, taip pat ligų profilaktikai bei sveikatinimui.

Gydytojai

Burzdžienė Rūta
Burzdžienė Rūta

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas

  • language
  • Darbo laikas
Kirtiklienė Virginija
Kirtiklienė Virginija

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas

  • language LT, RU, EN, PL
  • Darbo laikas
Vorobjova Spodra
Vorobjova Spodra

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas

  • language LT, EN, RU, LV
  • Darbo laikas

Į reabilitacijos komandą gali būti įtraukiami med. slaugytojai reabilitacijai, kineziterapeutai, masažuotojai, Sėkmingam reabilitacijos taikymui ne retai būtinas glaudus FMR ir sporto medicinos gydytojo bendradarbiavimas su ortopedais-traumatologais, neurologais, kardiologais, chirurgais, psichologais ar psichoterapeutais ir kt. gydytojais.

Pacientai apie mus

gyd. Vorobjova Spodra
D.V.
 
gyd. Šatė Viktorija
K.U.
 
gyd. Rimas Mykolas
V.
 
gyd. Šatė Viktorija
V.
 
gyd. Černiauskienė Judita
D.T.
 
gyd. Gliaudytė Austėja
A.K.
 
gyd. Šatė Viktorija
V.
 
gyd. Gliaudytė Austėja
A.
 
gyd. Šatė Viktorija
M.Š.
 
gyd. Venslovas Julius
K.U.
 
gyd. Gliaudytė Austėja
A.I.
 
gyd. Šatė Viktorija
A.J.
 
gyd. Gliaudytė Austėja
L.J.
 

Reabilitacijos paslaugos ir kainos

Paslaugos pavadinimas
Mokamų paslaugų kaina Mokamos
Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo konsultacija
80.00 €
Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo konsultacija, pakartotinė
49.00 €

Nuo ko priklauso kainos?

Čia nurodytos paslaugų kainos galioja Lietuvos respublikos ir Europos sąjungos piliečiams. Jei esate iš kitų šalių, konkrečios kainos teiraukitės nurodytais tel. ir el. paštu.

Plačiau apie kainas

deco round
Kodėl

verta rinktis mus?

  • Kone visos paslaugos, kurių gali prireikti – vienoje įstaigoje.

  • Jūsų vizitą galime suplanuoti taip, kad tą pačią dieną būtų atliktas tyrimas, gauta reikalingo gydytojo konsultacija ir paskirtas gydymas.

  • Atnaujintos patalpos ir įranga.

Neatideliokite, rūpinkitės savimi

Rūpestis ir dėmesys - geriausia dovana

Padovanokite artimiesiems sveikatos patikrinimą ar kitą Hila paslaugą. Galite pasirinkti iš rekomenduojamų programų arba dovanoti čekį norimai pinigų sumai.